Infografika

Infografika je populární forma publikování informací v grafické podobě. Infografiky v sobě sdružují výhodu sdělení těch nejpodstatnějších informací s výhodou prezentovat informace v přehledné grafické podobě.

Vizualizace dat

Datová vizualizace je mnohem širší oblastí, která zachycuje obrazové ztvárnění informací pomocí nejrůznějších technik. Počínaje infografikou v tištěné podobě, denním tisku či periodikách, literatuře, na informačních panelech, značkách apod., online infografikou na zpravodajských portálech, ve vzdělávacích projektech či jako nedílná součást moderního content marketingu na internetu. Datová vizualizace může být důležitou součástí audiovizuálního díla pro televizní vysílání, ale i pro korporátní sféru prezentující srozumitelnou a rychle sdělitelnou formou klíčové informace o svých výrobcích či službách – firemní prezentace či další formy podporující firemní marketing.

Infografiky

infografika_Cernobyl

obecné principy infografiky

Cílem infografiky a datové vizualizace je v omezeném čase podat komplexní pohled na danou problematiku a srozumitelně, přehledně a v náležité kvalitě provést klienta/uživatele/diváka přitažlivým sdělením, které má zajímavý příběh. Právě vytváření a odvyprávění zajímavých příběhů je důležitou současní content marketingu na internetu a mezi uživateli je stále populárnější. Sdílením tohoto obsahu pak může firma dosáhnout vynikajících výsledků s minimálními vloženými prostředky oproti klasickým nástrojům marketingu.

 

Potřebujete vytvořit infografiku nebo prezentaci? Potřebujete jednorázovou výpomoc nebo hledáte trvalou spolupráci?

Kontaktovat


infografika_EU_deflace2

Infografiky a datové vizualizace pro média

Primárním účelem vzniku projektu Infografika v roce 2010 bylo nabízet kompletní infografické zpravodajství pro české zpravodajské portály. Píšeme a vizualizujeme zajímavé světové události, které měly významný dopad na společnost.

Zaměřujeme se na události, který se staly v dávné minulosti a nyní si připomínáme jejich výročí, ale i o událostech, které zahýbaly děním v nedávné době. Informujeme o aktuálním společenském dění. Vyhledáváme zajímavá témata z vědy a techniky u nás i ve světě.

Snažíme se vytvářet zajímavé datové vizualizace, které zpestří webový obsah a pomohou zvýšit atraktivnost a návštěvnost zpravodajského portálu.Infografiky pro content marketing

V průběhu času jsme přizpůsobili naše zkušenosti a znalosti a vrhli se do spolupráce s firmami, kterým pomáháme našimi infografikami a datovými vizualizacemi s jejich marketingem. Pomocí vynikajícího poměru vložených nákladů a získaných cílů tvoříme nedílnou součást moderního content marketingu.

infografika-Kovosvit

  • Dobrý den, děkuji, vše v pořádku. Ještě jednou dík za spolupráci.
    Kateřina UrbanováEditor-in-Chief at Bloomberg Businessweek (Czech) and Bloomberg Pursuits (Czech)
Infografika_Holiday_Films

Firemní prezentace

Zároveň vizuálně zpracováváme firemní prezentace, neboť korporátní služby či výrobky se ideálně prezentují v informační grafice. Spousta našich klientů pochopila, že je lepší tuto práci svěřit nám, neboť se mohou věnovat své, mnohdy důležitější práci. Výstupem v nejrůznějších formách a podobách bývají prezezentace, které dokážou zaujmout a přesvědčit – o co ostatně velmi často ve firemním businessu běží.

PR komunikace Lucie Svátková

 

Potřebujete grafika, který Vám okamžitě pomůže s infografikou, prezentací nebo jinou vizualizací? Kontaktujte nás!

0
Infografika/ Dat. vizualizace
0
Online grafika/ Web/ UI/ UX
0
Firemní design a prezentace
0
Videokompozice, animace a trik. efekty
0
Tisková grafika

Vizualizace dat pro neziskový sektor

Stejně tak rádi pomáháme neziskovým organizacím či nadacím při jejich sděleních vůči veřejnosti. Nízkými náklady a přitom obrovským dopadem jsme schopni zprostředkovat informace a zaujmout širokou veřejnost. Jsme rádi, že zajímavou prací můžeme podpořit dobrou myšlenku či pomoci dobré věci.

infografika_Sirius

  • Moc děkujeme, kvíz funguje výborně a všem se nám tu líbí.
    Tomáš BadaProjektový manažer / Nadace Sirius o.p.s.

Jako filmová a produkční společnost využívá Holiday Films vizualizace našeho týmu pro instruktážní a vzdělávací videa a filmy pro soukromou i státní sféru. Natáčíme naučná videa pro školy, stejně jako vzdělávací a instruktážní filmy pro firmy a veřejnou správu.